0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بلیارد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Saudi Arabia Profesional League
Al Riyadh
۲
۱
Al-Nassr Riyadh
inprogress
۲۱:۳۰
Al Hilal Riyadh
۲
۰
Al-Tai
inprogress
۲۱:۳۰
Al-Ittihad
۱
۰
Damac FC
inprogress
۲۱:۳۰
Al Raed Buraidah
۰
۰
Al Ahli Jeddah
inprogress
۲۱:۳۰
Al Fateh
۲
۱
Al Hazm
inprogress
۲۱:۳۰
Al-Ettifaq Dammam
۱
۰
Al Shabab Riyadh
inprogress
۲۱:۳۰
Al Akhdoud
۱
۱
Al-Wahda
inprogress
۲۱:۳۰
Abha
۱
۰
Al-Khaleej
inprogress
۲۱:۳۰
Al Feiha
۱
۱
Al Taawon Buraidah
inprogress
۲۱:۳۰
  Italy Serie A
Cagliari
۰
۰
AC Fiorentina
inprogress
۲۲:۱۵
  Turkey Cup
Besiktas JK
۲
۱
Trabzonspor
inprogress
۲۱:۱۵
  Germany Bundesliga Relegation/Promotion Playoffs
VfL Bochum
۰
۱
TSV Fortuna Dusseldorf
inprogress
۲۲:۰۰
  Netherlands Eredivisie Conference League Play Offs
FC Utrecht
۰
۰
Sparta Rotterdam
inprogress
۲۲:۳۰
NEC Nijmegen
۱
۲
Go Ahead Eagles
Finished
۲۰:۱۵
  Egypt Premier League
El Zamalek
۱
۱
Future FC
Finished
۱۹:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Samtredia
۰
۰
FC Dila Gori
Finished
۱۶:۳۰
Dinamo Tbilisi
۱
۲
FC Dinamo Batumi
Finished
۱۹:۳۰
FC Iberia 1999
۰
۲
Kolkheti Poti
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
Sport Club do Recife
۱
۰
Atletico Mineiro
Finished
۰۲:۳۰
Amazonas FC
۰
۱
Flamengo RJ
Finished
۰۴:۰۰
Vitoria BA
۱
۲
Botafogo RJ
Finished
۰۱:۳۰
Corinthians Paulista
۲
۱
America RN (Rio Grande do Norte)
Finished
۰۲:۳۰
Fluminense RJ
۲
۰
Sampaio Correa-MA
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Clube Goianiense
۴
۲
Brusque
Finished
۰۱:۳۰
Gremio Porto Alegrense RS
-
-
Operario PR
Cancelled
۰۲:۰۰
Atletico Paranaense
-
-
Ypiranga RS
Cancelled
۰۲:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sportivo Luqueno
۰
۲
Olimpia Asuncion
Finished
۰۱:۰۰
Cerro Porteno
۲
۰
Guarani Asuncion
Finished
۰۳:۳۰
  Latvia Virsliga
FK Auda
۰
۱
FK Jelgava
Finished
۱۸:۳۰
  Bulgaria A PFG
Arda Kardzhali
۳
۱
PFC Slavia Sofia
Finished
۱۵:۴۵
PFC CSKA Sofia
۰
۱
PFC Cherno More Varna
inprogress
۲۰:۴۵
FC CSKA 1948
۲
۱
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۸:۱۵
  Italy Serie B
Ternana
۰
۰
Bari
inprogress
۲۲:۰۰
  Ireland Premier Division
Waterford FC
۰
۰
Drogheda United
inprogress
۲۲:۱۵
  United States USL League Two
Miami AC
۰
۰
Swan City
Finished
۰۳:۳۰
Ann Arbor
۲
۲
Kalamazoo FC
Finished
۰۱:۳۰
Boston Bolts
۱
۱
A.C. Connecticut
Finished
۰۲:۳۰
Westchester Flames
۲
۰
New Jersey Copa
Finished
۰۳:۳۰
Seacoast United Phantoms
۴
۰
Boston City
Finished
۰۲:۳۰
Minneapolis City SC ESL2
۰
۳
St Croix SC
Finished
۰۳:۳۰
Chicago Dutch Lions
۰
۶
Peoria City
Finished
۰۳:۳۰
Nona FC
۲
۲
Florida Elite Soccer Academy
Finished
۰۲:۳۰
Hudson Valley Hammers
۳
۰
Staten Island
Finished
۰۲:۳۰
Midwest United
۲
۱
Oakland FC
Finished
۰۳:۰۰
  Puerto Rico Puerto Rico National Football League
Metropolitan San Juan FA
۱
۰
Puerto Rico Sol FC
Finished
۰۱:۰۰
Academia Quintana
۳
۰
PR Surf
Finished
۰۴:۰۰
  Bahrain Premier League
Al Hidd
۲
۱
Al-Ittihad
Finished
۱۹:۳۰
East Riffa
۲
۲
Malkiya Club
Finished
۱۹:۳۰
  Indonesia Liga 3
Farmel FC
۲
۲
Persiba Bantul
Finished
۰۹:۴۵
Persikas Subang
۲
۱
PSM Kota Madiun
Finished
۰۹:۴۵
Tornado FC
۱
۰
Persipani Paniai
Finished
۰۹:۴۵
Persekabpas Pasuruan
۱
۰
Sumbersari FC
Finished
۱۲:۰۰
Dejan FC
۱
۱
Persikasi Kabupaten Bekasi
Finished
۱۲:۰۰
Persikota Tangerang
۲
۱
757 Cepri
Finished
۱۲:۰۰
PSGC Ciamis
۰
۳
Persiku Kudus
Finished
۰۹:۴۵
Tornado FC Pekanbaru
۱
۰
Persipani Paniai
Finished
۰۹:۴۵
  Argentina Copa Argentina
Atletico Tucuman
۱
۲
Gimnasia y Esgrima La Plata
Finished
۰۳:۴۰
  United States USA US Open Cup
Seattle Sounders
۲
۱
Phoenix Rising
Finished
۰۶:۰۰
Indy Eleven
۳
۰
Detroit City FC
Finished
۰۲:۳۰
Tampa Bay Rowdies
۱
۲
FC Dallas
Finished
۰۳:۰۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
Defensores de Cambaceres Reserves
۰
۰
Leandro N. Alem Reserves
Finished
۱۶:۰۰
CA Fenix Pilar Reserves
۱
۲
Sportivo Italiano Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Ferrocarril Midland Reserves
۳
۲
Villa San Carlos Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Yupanqui Reserves
۳
۳
Juventud Unida San Miguel Reserves
Finished
۱۹:۳۰
CA San Miguel Reserves
۰
۳
Arsenal de Sarandi Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Temperley Reserves
۰
۴
CA Atlanta Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Nueva Chicago Reserves
۰
۰
Deportivo Moron Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Atlas Reserves
۲
۴
CA Lugano Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Real Pilar Reserves
۳
۰
CA Claypole Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Argentino de Rosario Reserves
۲
۰
Deportivo Paraguayo Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Sacachispas Reserves
۵
۱
San Martin Burzaco Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Los Andes Reserves
۲
۰
Flandria Reserves
Finished
۱۸:۳۰
General Lamadrid Reserves
۰
۲
CA Ituzaingo Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Canuelas FC Reserves
۱
۱
CS Dock Sud Reserves
inprogress
۲۱:۰۰
All Boys Reserves
۰
۱
CA San Telmo Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Chacarita Juniors Reserves
۰
۰
Quilmes Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Deportivo Muniz Reserves
۲
۱
Lujan Reserves
Finished
۱۵:۳۰
CA Brown de Adrogue Reserves
۱
۲
Estudiantes BA Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Ferro Carril Oeste Reserves
۲
۳
Defensores Unidos Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Argentino Quilmes Reserves
۰
۰
Deportivo Merlo Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
Deportivo Laferrere Reserves
۱
۰
CA Colegiales Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Colombia Primera A
Deportivo Pereira
۰
۰
CD Junior de Barranquilla
Finished
۰۵:۰۰
Atletico Bucaramanga
۰
۰
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۲:۴۵
  Germany Verbandsliga
Rot-Weiss Frankfurt
۱۰
۱
FFV Sportfreunde 04
inprogress
۲۰:۴۵
  World Friendly International Matches U19
North Macedonia U19
۲
۱
Montenegro U19
Finished
۱۲:۳۰
  Ecuador Serie A
Barcelona SC Guayaquil
۲
۰
LDU Quito
Finished
۰۳:۳۰
Mushuc Runa
۲
۱
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۰:۰۰
  Sweden Superettan
IK Brage Borlange
۰
۱
Degerfors IF
Finished
۲۰:۳۰
Orebro SK
۰
۱
Utsiktens BK
Finished
۲۰:۳۰
Varbergs BoIS FC
۲
۱
IK Oddevold
Finished
۲۰:۳۰
  Tunisia Ligue 1
Bizertin
۲
۲
EGS Gafsa
Finished
۱۸:۰۰
ES Metlaoui
۲
۱
Olympique Beja
Finished
۱۸:۰۰
  Ecuador Serie B
Leones Del Norte
۲
۲
CD Vargas Torres
Finished
۰۳:۳۰
  Myanmar National League Women
YREO (W)
۱
۲
Ayeyawady United (W)
Finished
۱۲:۴۵
Shan United (W)
۰
۶
Myawadi (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Canada Championship
Montreal Impact
۱
۲
Forge FC
Finished
۰۳:۰۰
  Hungary NB I Women
Gyori ETO (W)
۰
۱
Ferencvarosi TC (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Georgia Liga 3
FC Merani Martvili
۲
۱
Zestafoni
Finished
۱۶:۰۰
Varketili Tbilisi FC
۳
۴
FC Borjomi
Finished
۱۶:۰۰
Fc Merani Tbilisi
۰
۱
Bakhmaro
Finished
۱۶:۰۰
FC Irao
۴
۱
FC Guria Lanchkhuti
Finished
۱۹:۳۰
  Nigeria Nigerian Cup
Abubakar Bukola Saraki FC
۱
۲
Kebbi Utd FC
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
1.FC Kaiserslautern II
۴
۳
FC Bitburg
Finished
۲۰:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Aurora
۱
۱
Bolivar
Finished
۰۲:۳۰
Blooming
۳
۰
Jorge Wilstermann
Finished
۰۴:۰۰
San Antonio Bulo Bulo
۰
۰
Royal Pari
inprogress
۲۲:۳۰
  Lebanon Premier League
Shabab Al-Ghazieh
۰
۰
Tripoli SC
Finished
۱۶:۳۰
Al Ahli Nabatieh
۰
۱
Al Hikma Beirut
Finished
۱۶:۳۰
  Algeria Regional League
MB Constantine
۱
۱
AD Constantine
Finished
۱۷:۳۰
  Scotland Premiership
Raith Rovers
۰
۰
Ross County
inprogress
۲۲:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Radnik Sesvete
۲
۱
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۱۷:۲۰
  Zanzibar Premier League
JKU FC
۲
۱
Chipukizi FC
Finished
۱۶:۳۰
Zimamoto SC
۱
۰
Kipanga FC
Finished
۱۶:۴۵
  Costa Rica Primera Division
LD Alajuelense
۱
۰
Deportivo Saprissa
Finished
۰۵:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
Ulytau
۳
۱
Kairat Zhastar
Finished
۱۵:۳۰
FK Kyran
۰
۱
FC Okzhetpes
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Rio Branco ES
۳
۳
Vilavelhense ES
Finished
۰۲:۳۰
Rio Branco AC
۳
۳
Vilavelhense ES
Finished
۰۲:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil
RCD Mallorca U19
۱
۲
Atletico Madrid U19
Finished
۱۸:۰۰
Sevilla FC U19
۰
۰
Real Betis Balompie U19
inprogress
۲۲:۰۰
  Finland Ykkosliiga
KäPa/PuLe
۱
۱
SJK Akatemia
Finished
۱۹:۰۰
Mikkelin Palloilijat MP
۱
۴
FF Jaro
Finished
۱۹:۰۰
Jippo Joensuu
۱
۰
PK-35 Helsinki
Finished
۱۹:۰۰
  Algeria Youth League
USM Alger U21
۱
۱
ASO Chlef U21
Finished
۱۹:۳۰
USM Khenchela U21
۱
۲
JS Saoura U21
Finished
۱۷:۳۰
CR Belouizdad U21
۴
۰
MC El Bayadh U21
Finished
۱۹:۳۰
ES Setif U21
۳
۰
NC Magra U21
Finished
۱۹:۳۰
MC Oran U21
۰
۱
ES Ben Aknoun U21
Finished
۱۹:۳۰
JS Kabylie U21
۲
۲
MC Alger U21
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Kolmonen
ACE
۲
۳
Ylojarvi United
Finished
۲۰:۳۰
HooGee
۲
۲
FC Espoo
inprogress
۲۰:۴۵
Atlantis FC
۴
۰
Gnistan Ogeli
inprogress
۲۰:۴۵
PPJ/Ruoholahti
۱
۲
Espa
inprogress
۲۰:۵۰
Kultsu
۱
۲
Lautp
Finished
۱۹:۰۰
HaPK
۴
۱
SavU (MP II)
Finished
۱۹:۰۰
FC Haka Juniors
۱
۱
Tampereen Peli-Toverit
Finished
۱۹:۳۰
VPS Akatemia
۶
۰
Narpes Kraft II
Finished
۲۰:۰۰
  Ethiopia Premier League
Wolkite City
۰
۳
Dire Dawa
Finished
۱۵:۳۰
Ethiopian Medhin
۴
۱
Adama Kenema
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Norrby IF
۳
۱
FC Trollhaettan
Finished
۲۰:۳۰
  Estonia Meistriliiga
Parnu JK Vaprus
۱
۱
JK Tammeka Tartu
Finished
۲۰:۳۰
JK Nomme United
۱
۳
JK Trans Narva
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland 1. Deild
Fjolnir Reykjavik
۰
۰
Throttur Reykjavik
inprogress
۲۱:۳۰
  Norway 1. Division
FC Lyn Oslo
۵
۰
Sandnes Ulf
Finished
۲۰:۳۰
  Colombia Regional League
E.D.P IND. Medellin
۲
۱
Atletico Nacional Medellin Reserves
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey Turkish Regional Amateur League
Dogan Gunesspor
۲
۲
Valide Tayfun
Finished
۱۳:۳۰
Kuzguncuk SK
۳
۱
Kucuksu Rasathane
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Copa Verde
Paysandu
۶
۰
Vila Nova GO
Finished
۰۲:۳۰
  Greece Super League 2, Group A
Makedonikos Neapolis
۳
۱
Niki Volou
Finished
۱۷:۳۰
  Serbia Super Liga
FK TSC Backa Topola
۶
۰
Napredak Krusevac
Finished
۲۰:۰۰
  United States USL Women
Fayetteville Fury (W)
۰
۳
South Carolina (W)
Finished
۰۱:۳۰
Athens United (W)
۱
۲
Birmingham Legion FC (W)
Finished
۰۳:۰۰
Racing Louisville FC II (W)
۶
۱
Kings Hammer FC (W)
Finished
۰۱:۳۰
Miami AC (W)
۱
۱
Tampa Bay Utd (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Bhutan Premier League
Daga United FC
۰
۴
Tensung FC
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Landesliga
Werder Bremen III
۱
۰
Schwachhausen
inprogress
۲۱:۰۰
SVGO Bremen
۰
۲
SC Borgfeld
inprogress
۲۱:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Ahlafors IF
۱
۰
IK Gauthiod
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga Westfalen
SC Preussen Munster II
۰
۲
SV Westfalia Rhynern
inprogress
۲۱:۰۰
TUS Bovinghausen 04
۱
۳
SV Schermbeck
Finished
۲۰:۳۰
  Iceland 3. Deild
KFK Kopavogur
-
-
FC Arbaer
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  India Delhi Senior Division
Indian Air Force
۱
۳
United Bharat FC
Finished
۰۹:۳۰
National United SC
۴
۲
Hindustan FC
Finished
۰۷:۰۰
  United States MLS Next Pro League
Houston Dynamo II
۲
۰
St Louis City II
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Jaibos Tampico Madero
۳
۰
Los Cabos United
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Paulista Women
Palmeiras (W)
۱
۰
Ferroviaria (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Marilia (W)
۰
۴
Realidade Jovem (W)
Finished
۰۱:۰۰
  Brazil Campeonato U20 Women
Corinthians U20 (W)
۱
۰
Red Bull Bragantino U20 (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Santos FC U20 (W)
۱
۱
Sao Paulo U20 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Sport Recife U20 (W)
۲
۲
Fluminense RJ U20 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
America MG U20 (W)
۰
۰
Atletico Mineiro U20 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Iceland 2. Deild
Throttur Vogum
-
-
KFG Gardabaer
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Mexico Liga TDP
Acatlan
۲
۰
Tigres de Alica FC
Finished
۰۵:۰۰
  Croatia 3. NL
NK Pomorac
۲
۱
NK Kraljevica
Finished
۱۹:۰۰
  Ethiopia Premier League Women
Adama Ketema (W)
۲
۲
Dire Dawa (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Israel State Cup U19
Bnei Sakhnin FC U19
۱
۲
Ashdod U19
inprogress
۲۱:۱۰
  Argentina Copa de la Liga Reserves
CA Platense Reserves
۰
۱
Godoy Cruz Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Riestra Reserves
۰
۰
Atletico Tucuman Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Gimnasia La Plata Reserves
۰
۰
Racing Club de Avellaneda Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Instituto AC Cordoba Reserves
۰
۰
Argentinos Juniors Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Union Santa Fe Reserves
۰
۱
Lanus Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Norway U19 Elite League
Lillehammer U19
۱
۱
Klofta U19
inprogress
۲۱:۴۵
IF Ready U19
۱
۲
Grorud U19
inprogress
۲۱:۴۵
Asker U19
۰
۳
Ullensaker/Kisa U19
inprogress
۲۱:۴۵
Lyn U19
۶
۰
Hamarkameratene U19
inprogress
۲۱:۴۵
Nordstrand U19
۰
۰
Skeid U19
inprogress
۲۱:۴۵
Baerum SK U19
۱
۲
Follo U19
inprogress
۲۱:۴۵
  Scotland Premier League Women
Dundee United WFC (W)
۰
۰
Kilmarnock (W)
inprogress
۲۲:۱۵
  World Friendly International Matches U20 Women
Sierra Leone U20 (W)
۰
۰
Liberia U20 (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Mauritania U20 (W)
۰
۸
Guinea U20 (W)
Finished
۱۹:۳۰
Mauritania U20 (W)
۰
۱
Guinea Bissau U20 (W)
Cancelled
۱۹:۳۰
  Peru Liga 2
San Marcos Ancash
۰
۰
Deportivo Llacuabamba
inprogress
۲۱:۴۵
  Finland Kakkonen Lohko A
JaPS II
۵
۳
Myllykosken Pallo -47
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Brasiliense U20
Gama U20
۶
۱
Ceilandia EC DF U20
Finished
۰۲:۰۰
  Poland Regional League
Odra Miasteczko Slaskie
۱۲
۱
Czarni Pyskowice
Finished
۱۹:۴۵
  Ivory Coast Cup
Stade d'Abidjan
۰
۰
Racing Club d'Abidjan
inprogress
۲۱:۳۰
  Mali Premiere Division
Afrique Football Elite
۰
۱
Djoliba AC
inprogress
۲۲:۰۰
AS Real Bamako
۱
۳
ATS de Koro
Finished
۲۰:۰۰
AS Police de Bamako
۵
۳
Onze Createurs
Finished
۲۰:۰۰
Olympique Bamako
۰
۰
FC Binga
Finished
۲۰:۰۰
USC Kita
۰
۳
US Bougouba
Finished
۲۰:۰۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Cerro Porteno Reserve
۳
۱
Club Guarani Asuncion Reserves
Finished
۱۵:۰۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Highlanders
۱
۱
Manica Diamonds F.C.
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Carioca U20
Bonsucesso U20
۲
۰
Campo Grande RJ U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
IBV Vestmannaeyjar (W)
۰
۱
Grotta (W)
inprogress
۲۱:۳۰
UMF Selfoss (W)
۲
۰
IR Reykjavik (W)
inprogress
۲۱:۴۵
  United States National Premier Soccer League
CF10 Houston
۲
۱
Austin United FC
Finished
۰۳:۳۰
  Senegal FA Cup
Mbour Petite-Cote FC
۰
۰
Kaffrine
Finished
۱۹:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
Panathinaikos II
۱
۴
Olympiacos Piraeus B
Finished
۱۶:۳۰
PAE Egaleo
۱
۰
Panachaiki
Finished
۱۶:۳۰
  United States WPSL Women
Utah Avalanche (W)
۳
۱
Northern Utah United (W)
Finished
۰۴:۳۰
  United States NISA
Maryland Bobcats
۲
۱
Georgia Lions
Finished
۰۲:۳۰
  Bangladesh League Women
Bangladesh Army (W)
۱
۰
Siraj Srity Songsod (W)
Finished
۱۷:۰۰
ARB Sporting Club (W)
۱۰
۰
Uttara (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Finland Ykkonen
KuPS Akatemia
۱
۳
OLS
Finished
۱۹:۰۰
  Slovenia Prva liga
NK Nafta Lendava
۰
۰
Radomlje
Cancelled
۱۹:۰۰
  Uruguay Copa Uruguay
Montevideo City Torque
۲
۳
Defensor Sporting
Finished
۰۳:۰۰
  Bosnia and Herzegovina Cup
FK Borac Banjaluka
۰
۱
HSK Zrinjski Mostar
Finished
۱۹:۳۰
  Serbia Serbia Cup Women
ZFK Spartak Subotica (W)
۰
۰
Crvena Zvezda (W)
Abandoned
۱۹:۳۰
  Uzbekistan Pro League
PFK Aral
۱
۰
FK Mash'al Mubarek
Finished
۱۶:۰۰
  Europe EURO U17, Group A
Ukraine U17
۱
۳
Czech Republic U17
Finished
۱۸:۳۰
Cyprus U17
۱
۳
Serbia U17
inprogress
۲۱:۰۰
  Burkina Faso Premier League
AS du Faso-Yennenga
۰
۰
Majestic FC
Finished
۱۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Sola
۱
۲
Vidar
Finished
۱۹:۳۰
  Iceland U19 League
Valur/KH U19
۴
۴
Breidablik/Augn/Smari U19
inprogress
۲۰:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Pastoreo FC
۱
۰
Guairena FC
inprogress
۲۲:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید